آزمون آنلاین شیمانا

  • دبستان تا دکتری
  • انتخاب مبحث آزمون به دلخواه
  • زمان بندی طبق استاندارد سازمان سنجش
  • کارنامه تفکیکی
  • پاسخ نامه تستی و تشریحی
  • مراقب هوشمند مجازی و...

دعوت به همکاری

شیمانا در راستای توسعه تعامل با اولیا آموزشی به ویژه معلمان، دبیران، مشاوران و اساتید از ابتدایی تا دکتری، در نظر دارد تعداد معدودی حساب کاربری رایگان در اختیار این عزیزان قرار دهد.

دیکشنری شیمانا

برگرفته از معتبرترین دیکشنری های لاتین شامل بیش از 109000 واژه لاتین. این دیکشنری دوطرفه است، یعنی هم قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی را دارد. جملات نمونه، فونوتیک، مترادف و متضادها، تلفظ صوتی، تاریخچه واژه و ... از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دیکشنری شیمانا است.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در چهارشنبه 1397/5/17 ساعت 07:38

شرایط شرکت در آزمون یوس

شرایط شرکت در آزمون یوس

برای ایرانیانی که می خواهند در آزمون یوس شرکت کنند، شرط پیچیده ای وجود ندارد. تمام کسانی که فارغ التحصیل مقطع دبیرستان(متوسطه دوم) هستند یا در شرف فارغ التحصیلی هستند می توانند در این آزمون شرکت کنند.

شرایط اصلی شرکت در آزمون یوس برای متقاضیان ایرانی:

1- فارغ التحصیل مقطع دبیرستان(متوسطه دوم) باشند و یا در حال فارغ التحصیلی باشند.

2- آشنایی با زبان ترکی استانبولی. برای این منظور پس از قبولی در آزمون یوس در آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی شرکت خواهید کرد و بر اساس آن سه حالت رخ خواهد داد:

  • نمره A کسب کنید، پذیرش شما قطعی می شود و تحصیلات خود را آغاز خواهید کرد.
  • نمره B کسب کنید، حین تحصیل لازم است تا در دوره های زبان ترکی استانبولی شرکت کنید.
  • نمره C کسب کنید، قبل از ورود به دانشگاه باید گواهی مرتبط با زبان ترکی استانبولی ارایه دهید. که برای این منظور باید در آزمون TÖMER شرکت کنید.


کانال تلگرام شیمانا

برای ارتباط بیشتر با کاربران شیمانا و ارایه خدمات بهتر، کانال تلگرام شیمانا در تاریخ 6 بهمن 1394 راه اندازی شد.

در این کانال خدمات آموزشی متنوعی به صورت رایگان ارایه می شود.

ربات های شیمانا در تلگرام

شیمانا خدمات آموزش و آزمون آنلاین خود را در فضای تلگرام نیز ارایه می دهد. برای استفاده از خدمات ربات های شیمانا، بر روی هر عنوان کلیک کنید.

پهپاد کشاورزی

پهپادهای کشاورزی در چند سال اخیر رشد خوبی در ایران داشته اند. از مزایای این گونه پهپادها سم پاشی با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر است. همچنین مصرف آب در این روش 10 درصد روش های سنتی است.

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

برای آَشنایی متقاضیان دریافت گواهینامه پایه سوم راهنمایی و رانندگی، آزمون های آنلاین به صورت استاندارد 30 سوالی و زمان 20 دقیقه ای به صورت کاملا رایگان برای شما تدارک دیده شده است.