آزمون آنلاین شیمانا

  • دبستان تا دکتری
  • انتخاب مبحث آزمون به دلخواه
  • زمان بندی طبق استاندارد سازمان سنجش
  • کارنامه تفکیکی
  • پاسخ نامه تستی و تشریحی
  • مراقب هوشمند مجازی و...

دعوت به همکاری

شیمانا در راستای توسعه تعامل با اولیا آموزشی به ویژه معلمان، دبیران، مشاوران و اساتید از ابتدایی تا دکتری، در نظر دارد تعداد معدودی حساب کاربری رایگان در اختیار این عزیزان قرار دهد.

دیکشنری شیمانا

برگرفته از معتبرترین دیکشنری های لاتین شامل بیش از 109000 واژه لاتین. این دیکشنری دوطرفه است، یعنی هم قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی را دارد. جملات نمونه، فونوتیک، مترادف و متضادها، تلفظ صوتی، تاریخچه واژه و ... از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دیکشنری شیمانا است.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در سه شنبه 1397/5/16 ساعت 17:51

همه چیز درباره آزمون یوس

همه چیز درباره آزمون یوس

یوس عنوان آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه برای دانشجویان خارجی کشور ترکیه است.

هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان و فارغ التحصیلان مقطع دبیرستان در کشورهای مختلف که به هر دلیلی در کشور خود امکان ادامه تحصیل در رشته دلخواه شان را ندارند، راهی ترکیه می شوند تا با شرکت در آزمون ورودی یوس، تحصیلات در رشته دلخواه شان را در ترکیه ادامه دهند.

در ایران نیز، همین رویه وجود دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا اطلاعات مناسبی را در اختیار کاربران عزیز شیمانا قرار دهیم. شما می توانید اطلاعات جامعی را در کانال تلگرامی مان به آدرس زیر پیدا کنید. البته چون تلگرام فیلتر است بدون آن باز نخواهد شد!

https://t.me/yosexams



کانال تلگرام شیمانا

برای ارتباط بیشتر با کاربران شیمانا و ارایه خدمات بهتر، کانال تلگرام شیمانا در تاریخ 6 بهمن 1394 راه اندازی شد.

در این کانال خدمات آموزشی متنوعی به صورت رایگان ارایه می شود.

ربات های شیمانا در تلگرام

شیمانا خدمات آموزش و آزمون آنلاین خود را در فضای تلگرام نیز ارایه می دهد. برای استفاده از خدمات ربات های شیمانا، بر روی هر عنوان کلیک کنید.

پهپاد کشاورزی

پهپادهای کشاورزی در چند سال اخیر رشد خوبی در ایران داشته اند. از مزایای این گونه پهپادها سم پاشی با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر است. همچنین مصرف آب در این روش 10 درصد روش های سنتی است.

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

برای آَشنایی متقاضیان دریافت گواهینامه پایه سوم راهنمایی و رانندگی، آزمون های آنلاین به صورت استاندارد 30 سوالی و زمان 20 دقیقه ای به صورت کاملا رایگان برای شما تدارک دیده شده است.