آزمون آنلاین شیمانا

  • دبستان تا دکتری
  • انتخاب مبحث آزمون به دلخواه
  • زمان بندی طبق استاندارد سازمان سنجش
  • کارنامه تفکیکی
  • پاسخ نامه تستی و تشریحی
  • مراقب هوشمند مجازی و...

دعوت به همکاری

شیمانا در راستای توسعه تعامل با اولیا آموزشی به ویژه معلمان، دبیران، مشاوران و اساتید از ابتدایی تا دکتری، در نظر دارد تعداد معدودی حساب کاربری رایگان در اختیار این عزیزان قرار دهد.

دیکشنری شیمانا

برگرفته از معتبرترین دیکشنری های لاتین شامل بیش از 109000 واژه لاتین. این دیکشنری دوطرفه است، یعنی هم قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی را دارد. جملات نمونه، فونوتیک، مترادف و متضادها، تلفظ صوتی، تاریخچه واژه و ... از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دیکشنری شیمانا است.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در سه شنبه 1395/8/11 ساعت 05:38

مجتمع آموزشی غیردولتی هوشمند حکیم سنایی

مجتمع آموزشی پسرانه حکیم سنایی توسط جناب حاج آقای محمدحسین نکونام با تلاش وهمفکری تعدادی از دوستان و همکاران فرهنگی در سال 1373 با راه اندازی مقطع راهنمایی در منطقه 5 آموزش و پرورش با مدیریت آقای محمد جواد نکونام کار خود را آغاز کرد.

اکثر دانشمندان جهان بر این  باورند کشوری که در آن نیروی  انسانی فرهیخته و ماهر تربیت نشود ، نمی تواند با کاروان علم و ترقی همراه شود. بدیهی است که آدم  به مدد تعلیم و تربیت انسان می شود. یعنی آموزش و پرورش دستگاه انسان ساز و بی شک مهمترین رکن ترقی و توسعه علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و صنعتی جامعه است.لذا تا این مهم در رأس امور قرار نگیرد  و همه نگاه ها به سوی آن معطوف نگردد جامعه راه به جایی نخواهد برد.

از سویی دیگر می دانیم که آموزش و پرورش آرمانی و مطلوب نتیجه فعالیت سه نهاد بزرگ خانه  و مدرسه و جامعه است  و روز به روز همکاری و مشارکت این سه نهاد ضرورت بیشتری می یابد. مشارکت در  امور آموزش و پرورش ویژه دوران بحرانی نیست  بلکه جهت تحقق تعلیم و تربیت نوباوگان این مرز و بوم ، مشارکت گروه های مختلف و نیز اعمال شیوه  « مدیریت مشارکتی» لازم و ضروری است.

تأسیس  مدارس غیر دولتی در کشور ما یکی از شیوه های جلب مشارکت های علمی ، فکری  ، مالی و ...... مردم می باشد. این مدارس از سال 1350 با جذب 47/10% از دانش آموزان کشور و تحت عنوان مدارس ملی فعالیت خود را آغاز کردند. پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دچار یک وقفه 11 ساله گردیدند ولی از سال 1367 با نام و شرایط جدید مشغول به فعالیت شدند و تا اکنون 98/18% از دانش آموزان  کشور را تحت پوشش قرار داده اند. در این راستا مجتمع آموزشی پسرانه حکیم سنایی  توسط جناب حاج آقای محمدحسین نکونام با تلاش وهمفکری تعدادی از دوستان و همکاران فرهنگی در سال 1373 با راه اندازی مقطع راهنمایی  در منطقه 5  آموزش و پرورش با مدیریت آقای محمد جواد نکونام کار خود را آغاز کرد. حضور اعضای مؤسسین در کادر  مدیریتی و آموزشی و سوابق تجربی موفق ایشان ، مدرسه را از امتیازات خاصی برخوردار کرد. در سال 1376 نخستین واحد آموزشی متوسطه ( دبیرستان ) در کلیه رشته ها با پذیرش تعداد محدودی دانش آموز  و با مدیریت جناب مهندس علیرضا عربشاهی  راه اندازی شد. با حساسیت بیش از حد مؤسسین در گزینش کادر اجرایی و آموزشی   موفقیت مجتمع روز به روز افزایش یافت.

این مجتمع در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی  خود و رشد و شکوفایی استعدادهای درخشان فرزندان عزیزمان ارزش های ذیل را در تمامی امور  هموار سرلوحه اقدامات خود قرار داده است :

 1- برقراری نظم و قانون در کلیه سطوح آموزشی و پرورشی .

2- کوشش در حاکمیت عدالت  بر پایه احترام به حقوق دیگران  و پرهیز از هرگونه تبعیض  و بی عدالتی.

  3- تصمیم گیری بر مبنای  اطلاعات و تجربه های مناسب و مفید.

  4- آموزش بر اساس  استفاده از  روش های  شناخته شده و تعریف شده  روز

  5- توجه به ارتقای سطح دانش و مهارت های کارکنان  .  

6- ارتباط مستمر و نافع با محافل و انجمن های ادبی و علمی  و تربیتی  با عنایت به قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

 7- توجه با اصول مدیریتی و برنامه ریزی   براساس پیشرفته ترین متد آموزشی و پرورشی   دینی و ملی 

8- توجه به اصل تشویق  در امور

  9- بکارگیری دبیرانی مجرب و متعهد

 10- بکارگیری فن آوری های  مدرن با استاندارد های جهانی ( هوشمند سازی )

با این وجود  مدیریت این مجتمع آموزشی آماده پذیرش پیشنهادها و نظرات و نقدهای سازنده شما  دوستان محترم  میباشد.

                                           با آرزوی موفقیت 

مجتمع آموزشی هوشمند غیردولتی  حکیم سنایی کانال تلگرام شیمانا

برای ارتباط بیشتر با کاربران شیمانا و ارایه خدمات بهتر، کانال تلگرام شیمانا در تاریخ 6 بهمن 1394 راه اندازی شد.

در این کانال خدمات آموزشی متنوعی به صورت رایگان ارایه می شود.

ربات های شیمانا در تلگرام

شیمانا خدمات آموزش و آزمون آنلاین خود را در فضای تلگرام نیز ارایه می دهد. برای استفاده از خدمات ربات های شیمانا، بر روی هر عنوان کلیک کنید.

پهپاد کشاورزی

پهپادهای کشاورزی در چند سال اخیر رشد خوبی در ایران داشته اند. از مزایای این گونه پهپادها سم پاشی با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر است. همچنین مصرف آب در این روش 10 درصد روش های سنتی است.

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

برای آَشنایی متقاضیان دریافت گواهینامه پایه سوم راهنمایی و رانندگی، آزمون های آنلاین به صورت استاندارد 30 سوالی و زمان 20 دقیقه ای به صورت کاملا رایگان برای شما تدارک دیده شده است.