کارگاه طراحی و ساخت پهپاد

کارگاه آموزشی طراحی و ساخت پهپاد ویژه مدارس برای دانش آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم قابل ارایه است. دانش آموزان این دو مقطع با هر سطح آموزشی، می توانند در این دوره شرکت نمایند.

آزمون آنلاین شیمانا

  • دبستان تا دکتری
  • انتخاب مبحث آزمون به دلخواه
  • زمان بندی طبق استاندارد سازمان سنجش
  • کارنامه تفکیکی
  • پاسخ نامه تستی و تشریحی
  • مراقب هوشمند مجازی و...

دعوت به همکاری

شیمانا در راستای توسعه تعامل با اولیا آموزشی به ویژه معلمان، دبیران، مشاوران و اساتید از ابتدایی تا دکتری، در نظر دارد تعداد معدودی حساب کاربری رایگان در اختیار این عزیزان قرار دهد.

دیکشنری شیمانا

برگرفته از معتبرترین دیکشنری های لاتین شامل بیش از 109000 واژه لاتین. این دیکشنری دوطرفه است، یعنی هم قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی را دارد. جملات نمونه، فونوتیک، مترادف و متضادها، تلفظ صوتی، تاریخچه واژه و ... از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دیکشنری شیمانا است.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در سه شنبه 1395/8/11 ساعت 05:38

مجتمع آموزشی غیردولتی هوشمند حکیم سنایی

مجتمع آموزشی پسرانه حکیم سنایی توسط جناب حاج آقای محمدحسین نکونام با تلاش وهمفکری تعدادی از دوستان و همکاران فرهنگی در سال 1373 با راه اندازی مقطع راهنمایی در منطقه 5 آموزش و پرورش با مدیریت آقای محمد جواد نکونام کار خود را آغاز کرد.

اکثر دانشمندان جهان بر این  باورند کشوری که در آن نیروی  انسانی فرهیخته و ماهر تربیت نشود ، نمی تواند با کاروان علم و ترقی همراه شود. بدیهی است که آدم  به مدد تعلیم و تربیت انسان می شود. یعنی آموزش و پرورش دستگاه انسان ساز و بی شک مهمترین رکن ترقی و توسعه علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و صنعتی جامعه است.لذا تا این مهم در رأس امور قرار نگیرد  و همه نگاه ها به سوی آن معطوف نگردد جامعه راه به جایی نخواهد برد.

از سویی دیگر می دانیم که آموزش و پرورش آرمانی و مطلوب نتیجه فعالیت سه نهاد بزرگ خانه  و مدرسه و جامعه است  و روز به روز همکاری و مشارکت این سه نهاد ضرورت بیشتری می یابد. مشارکت در  امور آموزش و پرورش ویژه دوران بحرانی نیست  بلکه جهت تحقق تعلیم و تربیت نوباوگان این مرز و بوم ، مشارکت گروه های مختلف و نیز اعمال شیوه  « مدیریت مشارکتی» لازم و ضروری است.

تأسیس  مدارس غیر دولتی در کشور ما یکی از شیوه های جلب مشارکت های علمی ، فکری  ، مالی و ...... مردم می باشد. این مدارس از سال 1350 با جذب 47/10% از دانش آموزان کشور و تحت عنوان مدارس ملی فعالیت خود را آغاز کردند. پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دچار یک وقفه 11 ساله گردیدند ولی از سال 1367 با نام و شرایط جدید مشغول به فعالیت شدند و تا اکنون 98/18% از دانش آموزان  کشور را تحت پوشش قرار داده اند. در این راستا مجتمع آموزشی پسرانه حکیم سنایی  توسط جناب حاج آقای محمدحسین نکونام با تلاش وهمفکری تعدادی از دوستان و همکاران فرهنگی در سال 1373 با راه اندازی مقطع راهنمایی  در منطقه 5  آموزش و پرورش با مدیریت آقای محمد جواد نکونام کار خود را آغاز کرد. حضور اعضای مؤسسین در کادر  مدیریتی و آموزشی و سوابق تجربی موفق ایشان ، مدرسه را از امتیازات خاصی برخوردار کرد. در سال 1376 نخستین واحد آموزشی متوسطه ( دبیرستان ) در کلیه رشته ها با پذیرش تعداد محدودی دانش آموز  و با مدیریت جناب مهندس علیرضا عربشاهی  راه اندازی شد. با حساسیت بیش از حد مؤسسین در گزینش کادر اجرایی و آموزشی   موفقیت مجتمع روز به روز افزایش یافت.

این مجتمع در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی  خود و رشد و شکوفایی استعدادهای درخشان فرزندان عزیزمان ارزش های ذیل را در تمامی امور  هموار سرلوحه اقدامات خود قرار داده است :

 1- برقراری نظم و قانون در کلیه سطوح آموزشی و پرورشی .

2- کوشش در حاکمیت عدالت  بر پایه احترام به حقوق دیگران  و پرهیز از هرگونه تبعیض  و بی عدالتی.

  3- تصمیم گیری بر مبنای  اطلاعات و تجربه های مناسب و مفید.

  4- آموزش بر اساس  استفاده از  روش های  شناخته شده و تعریف شده  روز

  5- توجه به ارتقای سطح دانش و مهارت های کارکنان  .  

6- ارتباط مستمر و نافع با محافل و انجمن های ادبی و علمی  و تربیتی  با عنایت به قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

 7- توجه با اصول مدیریتی و برنامه ریزی   براساس پیشرفته ترین متد آموزشی و پرورشی   دینی و ملی 

8- توجه به اصل تشویق  در امور

  9- بکارگیری دبیرانی مجرب و متعهد

 10- بکارگیری فن آوری های  مدرن با استاندارد های جهانی ( هوشمند سازی )

با این وجود  مدیریت این مجتمع آموزشی آماده پذیرش پیشنهادها و نظرات و نقدهای سازنده شما  دوستان محترم  میباشد.

                                           با آرزوی موفقیت 

مجتمع آموزشی هوشمند غیردولتی  حکیم سنایی تازه های وبسایت

admin

admin

پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. 10 مهر مهمان السد قطر و بازی برگشت 1 آبان استادیوم آزادی. جالبه که اگه بره فینال باز هم بازی برگشت میزبان خواهد بود.

گزارش تصویری از حضور پهپاد سیرنگ در نمایشگاه آی فارم

گزارش تصویری از حضور پهپاد سیرنگ در نمایشگاه آی فارم

نمایشگاه آی فارم از تاریخ 21 تا 24 شهریور در شهرآفتاب تهران برگزار شد. این نمایشگاه مخصوص ماشین آلات و ادوات کشاورزی بود.
admin

admin

غرفه شرکت پرواز گستران نگارین سیرنگ در آیفارم

ai

ai

سامانه های پرسش و پاسخ به زبان های طبیعی یکی از زیر شاخه های پردازش زبان طبیعی محسوب می شوند. در زبان های غیرفارسی، به خصوص انگلیسی منابع متعددی موجود است که بر روی سامانه های پرسش و پاسخ به زبان انگلیسی کار کرده اند. اما در زبان فارسی پژوهش ها بسیار محدود است. توضیحات بیشتر

ai

ai

بیش برازش داده ها! چالشی فراگیر که در اکثر روش های یادگیری ماشین خودنمایی می کند. برای نمونه در یادگیری ماشین به روش درخت تصمیم دو دلیل اصلی بیش برازش داده ها یا همان overfitting داده های نویز آموزشی و داده های آموزشی ناکافی می باشد. بیشتر بخوانید

بیش برازش در درخت تصمیم

بیش برازش در درخت تصمیم

یکی از چالش های موجود در حوزه یادگیری ماشین، بیش برازش یا overfitting است. دلایل گوناگونی برای رخ دادن بیش برازش در روش درخت تصمیم وجود دارد که 2 تا از مهم ترین آنها عبارتند از: عمق زیاد درخت تصمیم و داده های آموزشی ناکافی
pahpad

pahpad

همراهان گرامی، دومین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته iFarm در شهر آفتاب تهران در حال برگزاری است و تا 24 شهریور ادامه دارد. ما هم در این نمایشگاه حضور داریم و منتظر تشریف فرمایی شما هستیم. جزئیات بیشتر نمایشگاه

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی iFarm

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی iFarm

از تاریخ 21 تا 24 شهریور 1397 دومین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته با نام مستعار iFarm برگزار می شود. این نمایشگاه امروز چهارشنبه آغاز به کار کرد.
drone

drone

یکی دیگر از کاربردهای غیرنظامی پهپادها، شرکت در عملیات امداد و نجات و کمک به تیم های انسانی است. از طریق ارسال غذا و دارو و یا وسایل نجات. بیشتر بخوانید.

کاربردهای غیرنظامی پهپاد مولتی کوپتر - امداد و نجات

کاربردهای غیرنظامی پهپاد مولتی کوپتر - امداد و نجات

معمولا عملیات امداد و نجات جنگی است علیه زمان. شما نیاز دارید تا عملیات نجات هر چه سریع تر و در آرامش کامل انجام شود.

کانال تلگرام شیمانا

برای ارتباط بیشتر با کاربران شیمانا و ارایه خدمات بهتر، کانال تلگرام شیمانا در تاریخ 6 بهمن 1394 راه اندازی شد.

در این کانال خدمات آموزشی متنوعی به صورت رایگان ارایه می شود.

پرواز عملیاتی پهپاد سمپاش

این هم پهپاد سمپاش! عکس هایی از تست و راه اندازی ش رو براتون میذارم. قرن 21 عصر فرمانروایی تکنولوژی محسوب میشه و این موضوع در تمام زمینه ها ورود پیدا کرده. مکان تصویر: مزارع چغندر در استان سمنان شهرستان شاهرود و روستای قدیمی نردین

مولتی روتور (مولتی کوپتر)

علت پیدایش مولتی روتورها تعداد قطعات متحرک اندک آنها بود. چراکه هر قدر تعداد قطعات متحرک در یک پرنده بیشتر باشد، پایداری و کنترل آن چالش برانگیزتر است.

به مولتی روتورها، دراون drone هم گفته می شود. مولتی روتورها بر اساس تعداد موتورهای آنها نام گذاری می شوند.

ربات های شیمانا در تلگرام

شیمانا خدمات آموزش و آزمون آنلاین خود را در فضای تلگرام نیز ارایه می دهد. برای استفاده از خدمات ربات های شیمانا، بر روی هر عنوان کلیک کنید.

پهپاد کشاورزی

پهپادهای کشاورزی در چند سال اخیر رشد خوبی در ایران داشته اند. از مزایای این گونه پهپادها سم پاشی با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر است. همچنین مصرف آب در این روش 10 درصد روش های سنتی است.

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

برای آَشنایی متقاضیان دریافت گواهینامه پایه سوم راهنمایی و رانندگی، آزمون های آنلاین به صورت استاندارد 30 سوالی و زمان 20 دقیقه ای به صورت کاملا رایگان برای شما تدارک دیده شده است.