آزمون آنلاین شیمانا

  • دبستان تا دکتری
  • انتخاب مبحث آزمون به دلخواه
  • زمان بندی طبق استاندارد سازمان سنجش
  • کارنامه تفکیکی
  • پاسخ نامه تستی و تشریحی
  • مراقب هوشمند مجازی و...

دعوت به همکاری

شیمانا در راستای توسعه تعامل با اولیا آموزشی به ویژه معلمان، دبیران، مشاوران و اساتید از ابتدایی تا دکتری، در نظر دارد تعداد معدودی حساب کاربری رایگان در اختیار این عزیزان قرار دهد.

دیکشنری شیمانا

برگرفته از معتبرترین دیکشنری های لاتین شامل بیش از 109000 واژه لاتین. این دیکشنری دوطرفه است، یعنی هم قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی را دارد. جملات نمونه، فونوتیک، مترادف و متضادها، تلفظ صوتی، تاریخچه واژه و ... از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دیکشنری شیمانا است.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در یکشنبه 1394/11/25 ساعت 07:29

قوانین و مقررات شیمانا

کاربران عزیزی که متمایل به استفاده از خدمات شیمانا می باشند، لازم است تا به قوانین وضع شده، احترام بگذارند. رعایت قوانین شیمانا باعث خدمت رسانی هر چه بهتر شیمانا خواهد بود.

1- در فرم ثبت نام شماره تلفن همراه وارد شده باید معتبر باشد، تا تغییرات احتمالی در سایت از طریق پیامک به شما اعلام شود.

2- از آنجایی که شیمانا از فناوری وب 2 استفاده می کند و کاربران شیمانا امکان ارسال پیام و مقاله دارند، باید دقت کنید که مطالب ارسالی تابع قوانین رسمی کشور باشد. هیچگونه مسولیتی در قبال محتوای ارسالی شما متوجه شیمانا نخواهد بود.

3- رعایت فرهنگ ایرانی و شئونات اسلامی در تعاملات مجازی با کاربران دیگر الزامی است.

4- ااطلاعات ثبت نامی کاربران، به صورت محرمانه نزد شیمانا نگهداری می شود.

5- نام کاربری شیمانا، به دلخواه و توسط کاربران انتخاب می شود. بنابراین سعی کنید نام کاربری انتخابی شما، عبارت متعارف باشد. بدیهی است که در غیر اینصورت، شیمانا نسبت به حذف نام کاربری نامتعارف و مغایر با فرهنگ ایرانی و آداب اسلامی اقدام خواهد کرد و هیچگونه مسولیتی در قبال عودت اعتبار مانده نخواهد داشت.

6- نام کاربری و رمز عبور باید با حروف لاتین انتخاب شود. در غیر اینصورت بخش پشتیبانی مسولیتی در برابر مشکلات شما در ورود به سایت و یا استفاده از خدمات نخواهد داشت.

7- هیچ کاربری حق ساخت نام کاربری با هویت غیر واقعی و یا با نام افراد مشهور و غیر مشهور دیگر را ندارد

8- مبالغی که از طریق پرداخت اینترنتی و یا خرید کارت های آموزشی شیمانا در حساب کاربری شارژ می شود، غیر قابل بازگشت است. اما به دلیل محفوظ بودن حقوق کاربران، قابل انتقال به غیر می باشد.

9- حساب کاربری اعضایی که بیش از 3 ماه غیر فعال باشند، بدون اطلاع رسانی قبلی مسدود خواهد شد اما نام کاربری انتخاب شده محفوظ خواهد ماند.

10- آدرس آی پی کاربران عضو و غیر عضو در بانک اطلاعاتی شیمانا ذخیره خواهد شد و در صورت لزوم و دستور مراجع قانونی در اختیارشان قرار خواهد گرفت.  کانال تلگرام شیمانا

برای ارتباط بیشتر با کاربران شیمانا و ارایه خدمات بهتر، کانال تلگرام شیمانا در تاریخ 6 بهمن 1394 راه اندازی شد.

در این کانال خدمات آموزشی متنوعی به صورت رایگان ارایه می شود.

ربات های شیمانا در تلگرام

شیمانا خدمات آموزش و آزمون آنلاین خود را در فضای تلگرام نیز ارایه می دهد. برای استفاده از خدمات ربات های شیمانا، بر روی هر عنوان کلیک کنید.

پهپاد کشاورزی

پهپادهای کشاورزی در چند سال اخیر رشد خوبی در ایران داشته اند. از مزایای این گونه پهپادها سم پاشی با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر است. همچنین مصرف آب در این روش 10 درصد روش های سنتی است.

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

برای آَشنایی متقاضیان دریافت گواهینامه پایه سوم راهنمایی و رانندگی، آزمون های آنلاین به صورت استاندارد 30 سوالی و زمان 20 دقیقه ای به صورت کاملا رایگان برای شما تدارک دیده شده است.