آزمون آنلاین شیمانا

  • دبستان تا دکتری
  • انتخاب مبحث آزمون به دلخواه
  • زمان بندی طبق استاندارد سازمان سنجش
  • کارنامه تفکیکی
  • پاسخ نامه تستی و تشریحی
  • مراقب هوشمند مجازی و...

دعوت به همکاری

شیمانا در راستای توسعه تعامل با اولیا آموزشی به ویژه معلمان، دبیران، مشاوران و اساتید از ابتدایی تا دکتری، در نظر دارد تعداد معدودی حساب کاربری رایگان در اختیار این عزیزان قرار دهد.

دیکشنری شیمانا

برگرفته از معتبرترین دیکشنری های لاتین شامل بیش از 109000 واژه لاتین. این دیکشنری دوطرفه است، یعنی هم قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و هم انگلیسی به فارسی را دارد. جملات نمونه، فونوتیک، مترادف و متضادها، تلفظ صوتی، تاریخچه واژه و ... از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دیکشنری شیمانا است.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در پنجشنبه 1394/11/8 ساعت 18:12

پرسش و پاسخ شیمانا ویژه کاربران غیر عضو

با توجه به نیاز روزافزون کاربران غیرعضو شیمانا به سامانه پاسخ دهی به سوالاتشان، این صفحه راه اندازی شده است.

 شما می توانید پرسش های خود را از طریق فرمی که در انتهای این مطلب قرار دارد، مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید. اما اگر در شیمانا عضو شوید، مطابق آنچه در شکل زیر می بینید، امکانات بیشتری در اختیارتان قرار خواهد گرفت:

 

1 - امکان طرح پرسش بر اساس موضوعات طبقه بندی شده

2 - امکان دریافت کد رهگیری برای پرسش خود و یافتن پاسخ آن با سرعت بیشتر

3- امکان جستجو در میان پرسش های خود و دیگر اعضا

چنانچه می خواهید در شیمانا عضو شده و از سامانه پرسش و پاسخ شیمانا استفاده کنید، بر روی شکل بالا کلیک کنید. در غیر اینصورت، پرسش خود را در فرم زیر ثبت کنید.کانال تلگرام شیمانا

برای ارتباط بیشتر با کاربران شیمانا و ارایه خدمات بهتر، کانال تلگرام شیمانا در تاریخ 6 بهمن 1394 راه اندازی شد.

در این کانال خدمات آموزشی متنوعی به صورت رایگان ارایه می شود.

ربات های شیمانا در تلگرام

شیمانا خدمات آموزش و آزمون آنلاین خود را در فضای تلگرام نیز ارایه می دهد. برای استفاده از خدمات ربات های شیمانا، بر روی هر عنوان کلیک کنید.

پهپاد کشاورزی

پهپادهای کشاورزی در چند سال اخیر رشد خوبی در ایران داشته اند. از مزایای این گونه پهپادها سم پاشی با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر است. همچنین مصرف آب در این روش 10 درصد روش های سنتی است.

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

برای آَشنایی متقاضیان دریافت گواهینامه پایه سوم راهنمایی و رانندگی، آزمون های آنلاین به صورت استاندارد 30 سوالی و زمان 20 دقیقه ای به صورت کاملا رایگان برای شما تدارک دیده شده است.