شیمانا::آموزش و آزمون آنلاین
به شیمانا خوش آمدید! امروز شنبه 02/03/94 ساعت 02:35

شيمانا محبوب گوگل

 از سال 2004 تا کنون شیمانا همواره در جستجوهای موتور جستجوی گوگل حایز رتبه های برتر بوده است. به ویژه در تمام طول این مدت برای جستجوی "آزمون آنلاین" شیمانا همواره رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
برای مشاهده این نتیجه بر روي لوگوي گوگل كليك نماييد.

 

آزمون جامع آنلاين

آزمون های جامع شیمانا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آنرا از آزمون های دیگر متمایز می کند.
شیمانا تمامی آنچه را که دانش آموز باید قبل از شرکت در آزمون بداند در اختیار وی قرار می دهد.كارنامه جامع كشوري به همراه نمودارهاي پيشرفت تحصيلي، پاسخنامه تشريحي آزمون با قابليت جستجوي درس و تست از ديگر ويژگي هاي آزمون جامع آنلاين شيمانا مي باشد

كوييز آنلاين
 در هر ساعت از شبانه روز و در هر جایی که هستید از درس و مبحث دلخواه خود، تست گلچین کنید ، كوييز بسازید و از خود آزمون بگیرید!

سیستم آموزشی آنلاین شیمانا بلافاصله پس از اتمام آزمون شما را تصحیح خواهد کرد و به شما کارنامه و پاسخنامه تشریحی ارایه خواهد داد

بانك تست آنلاين

قویترین و کامل ترین بانک تست آنلاین کنکور در پایگاه آموزش الکترونیک شیمانا قرار دارد . آزمون های آنلاین شیمانا با در اختیار داشتن بیش ز 400000 تست، قوی ترین بانک تست آنلاین کشور را داراست.تست های شیمانا از کلیه رشته ها و از تمامی پایه های تحصیلی دبیرستان می باشد . منبع بانک تست آنلاین شیمانا آزمون های سراسری و آزاد ، آزمون های سازمان سنجش و نیز تست های ناب طراحان و مولفان خود شیمانا می باشد . بانک تست آنلاین شیمانا 24 ساعته در حال تکمیل و اضافه شدن می باشد

اهداف شيمانا

عدالت آموزشی از نقطه نظر دسترسی مستقیم به نمونه سئوالات و تست های مختلف در مقاطع و پایه های مختلف برای تمامی دانش آموزان
نو آوری در ترغیب به برنامه ریزی آموزشی و مهمتر از آن اجرای برنامه
كاهش هزینه ها ی آموزشی و افزایش بهره وری
مدیریت زمان، افزایش سرعت و دقت یادگیری
پرهیز از اتلاف وقت و رفت و آمد های غیر ضروری و کاهش ترافیک

جزوات آنلاين

 این جزوه ها از کیفیت علمی و محتوایی بسیار بالایی برخوردار می باشند . مولفان جزوه های آنلاین از اساتیدصاحب نام و برتر دبیرستان و کنکور می باشند .دانش آموزان می توانند پس از مطالعه جزوه های آنلاین شیمانا در همان مبحث کوییز دهند و یا در آزمون های آنلاین شیمانا شرکت کنند . جزوه های شیمانا به مباحث بسیار ریزی تقسیم بندی شده اند تا دانش آموزان دقیقا جزوه مبحث مورد نظرشان را تهیه کنند

شيمانا چيست؟

شیمانا مخفف عبارت (( شبکه یکپارچه مراکز آنلاین ایران)) می باشد. وب سایت شیمانا در سال 1382 تحت دامنه آموزشی  راه اندازی شد. در مهرماه سال 1384 برای اولین بار در ایران به صورت کاملا حرفه ای و هدفمند، برگزاری آزمون آنلاین توسط شیمانا عملیاتی گردید و پس از آن کنکور آنلاین، جزوات آنلاین، کتاب اینترنتی، پرسش و پاسخ اینترنتی، استاد آنلاین و... به تدریج به خدمات آن افزوده شد

اهداف شيمانا

ایجاد امنیت فکری در خانواده ها
هدایت و جهت دهی فعالیت کاربران اینترنتی 
تمرکز زدایی و ارایه روش های نوین آموزشی با قابلیت خود سنجی

توسعه مرزهای آموزش با توجه ویژه به دانش آموزان و دانشجويان خارج از کشور و فراهم نمودن امکانات سنجش الکترونیکی
 
نظارت مستمر اولیاء بر فعالیت های آموزشی

خدمات آموزشي

  برگزاری کوییز،کنکور و آزمون آنلاین در مقاطع راهنمایی،دبیرستان،کنکور سراسری
ارایه جزوات و بسته های آموزشی و کمک آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی 
ارایه خدمات مشاوره ای به داوطلبان آزمون ورودی تیزهوشان و المپیاد های علمی
برگزاری کلاس های تقویتی و کنکور به صورت گروهی و تدریس خصوصی

یک تست یک نکته ---> شیمی(غلظت یون های هیدروژن و مقیاس -) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث شیمی(غلظت یون های هیدروژن و مقیاس -) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ریاضی عمومی 1و2(تابع جزء صحیح) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ریاضی عمومی 1و2(تابع جزء صحیح) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> حسابان(مشتق تابع ضمنی) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث حسابان(مشتق تابع ضمنی) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ادبیات فارسی(فعولن فعولن فعولن فعل) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم انسانی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ادبیات فارسی(فعولن فعولن فعولن فعل) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم انسانی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی و آزمایشگاه (1)(جسم گلژی) :: دوم دبیرستان علوم تجربی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث زیست شناسی و آزمایشگاه (1)(جسم گلژی) :: دوم دبیرستان علوم تجربی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی1و2(پیدایش قارچ ها و گیاهان) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث زیست شناسی1و2(پیدایش قارچ ها و گیاهان) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ادبیات فارسی (2)(مفهوم) :: دوم دبیرستان عمومی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ادبیات فارسی (2)(مفهوم) :: دوم دبیرستان عمومی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ریاضی(انرژی) :: سوم دبیرستان علوم انسانی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ریاضی(انرژی) :: سوم دبیرستان علوم انسانی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> جبرواحتمال(احتمال دو جمله ای) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث جبرواحتمال(احتمال دو جمله ای) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ریاضیات 1(تجزیه ، ک.م.م و ب.م.م چند جمله) :: اول دبیرستان مشترک
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ریاضیات 1(تجزیه ، ک.م.م و ب.م.م چند جمله) :: اول دبیرستان مشترک می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> دین و زندگی(درس 2: یگانه بی همتا) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث دین و زندگی(درس 2: یگانه بی همتا) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> مدارهاى الکتریکى(تبدیلات تونن و نورتن) :: سوم هنرستان برق مشترک
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث مدارهاى الکتریکى(تبدیلات تونن و نورتن) :: سوم هنرستان برق مشترک می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ریاضیات( 3)(برد) :: سوم دبیرستان علوم تجربی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ریاضیات( 3)(برد) :: سوم دبیرستان علوم تجربی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> دوخت 2(فصل 2: طریقه دوخت یقه ها و حلق) :: سوم هنرستان طراحی و دوخت
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث دوخت 2(فصل 2: طریقه دوخت یقه ها و حلق) :: سوم هنرستان طراحی و دوخت می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ادبیات فارسی (2)(مفهوم) :: دوم دبیرستان عمومی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ادبیات فارسی (2)(مفهوم) :: دوم دبیرستان عمومی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> جبرواحتمال(قوانین احتمال) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث جبرواحتمال(قوانین احتمال) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> منطق(برخی ایرادات وارد بر منطق و پا) :: سوم دبیرستان علوم انسانی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث منطق(برخی ایرادات وارد بر منطق و پا) :: سوم دبیرستان علوم انسانی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> علوم تجربی(هسته) :: پنجم دبستان عادی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث علوم تجربی(هسته) :: پنجم دبستان عادی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> محاسبات فنى 2(محاسبه اجزای چرخ دنده ساده) :: سوم هنرستان مکانیک مشترک
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث محاسبات فنى 2(محاسبه اجزای چرخ دنده ساده) :: سوم هنرستان مکانیک مشترک می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> جغرافیا (1)(علت وقوع) :: دوم دبیرستان علوم انسانی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث جغرافیا (1)(علت وقوع) :: دوم دبیرستان علوم انسانی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> جامعه شناسی(1)(درس 14: انواع شناخت علمی) :: دوم دبیرستان علوم انسانی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث جامعه شناسی(1)(درس 14: انواع شناخت علمی) :: دوم دبیرستان علوم انسانی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی1و2(پیدایش بندپایان در خشکی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث زیست شناسی1و2(پیدایش بندپایان در خشکی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> ریاضی(مساءل ترکیبی) :: پنجم دبستان عادی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث ریاضی(مساءل ترکیبی) :: پنجم دبستان عادی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی1و2(گونه زایی دگر میهنی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث زیست شناسی1و2(گونه زایی دگر میهنی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.
یک تست یک نکته ---> مطالعات اجتماعی(درس 21: استعمار چیست) :: ششم دبستان عادی
تست داده شده یکی از تست های منتخب بانک سوال شیمانا و مربوط به مبحث مطالعات اجتماعی(درس 21: استعمار چیست) :: ششم دبستان عادی می باشد. پاسخ تشریحی آن نیز ارایه شده است تا بتوانید راه حل خود را با آن مقایسه کنید.

کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 15942 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 15942 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14690 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14690 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5577 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5577 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10332 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم انساني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10332 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم انساني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10344 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم انساني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10344 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم انساني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 9265 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم انساني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 9265 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم انساني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5706 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5706 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 907 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 907 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2632 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم تجربي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2632 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم تجربي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 446 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 446 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14571 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14571 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14751 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14751 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2466 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2466 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 17031 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 17031 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10772 منطقه 2 گروه آزمايشي هنر
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10772 منطقه 2 گروه آزمايشي هنر. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 808 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم انساني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 808 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم انساني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 600 منطقه 1 گروه آزمايشي هنر
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 600 منطقه 1 گروه آزمايشي هنر. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 6662 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 6662 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 11821 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 11821 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 7315 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 7315 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 17681 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 17681 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 4105 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم تجربي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 4105 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم تجربي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 450 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم انساني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 450 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم انساني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 3609 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 3609 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 1657 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
این کارنامه ی واقعی یکی از داوطلبان کنکور و مربوط است به: کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 1657 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي. جزییات بیشتر مربوط به این کارنامه نظیر: درصد دروس، نمره خام، رتبه در زیرگروه ها، معدل دیپلم، شهرستان، کد دیپلم، تعداد داوطلبان منطقه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و ... در ادامه آمده است

انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 9067 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان خراسان جنوبی،شهر بيرجند،رتبه کشوری 23349،درصد دروس : 24,20,50.7,6.7,9.1,21.5,15.3|رشته قبولی : مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 5926 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان تهران،شهر تهران،رتبه کشوری 11672،درصد دروس : 41.4,44,62.7,17.4,9.1,34.1,42|رشته قبولی : مهندسي صنايع -دانشگاه قم-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 13776 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان اصفهان،شهر اصفهان،رتبه کشوری 30597،درصد دروس : 36,24,50.7,0,8.5,33.4,0|رشته قبولی : فيزيك -دانشگاه كاشان-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 11028 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان تهران،شهر تهران،رتبه کشوری 23501،درصد دروس : 32,21.4,41.4,17.4,12.2,23,9.6|رشته قبولی : مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي غياث الدين جمشيدكاشاني -ابيك-غيرانتفاعي
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 1280 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان فارس،شهر جهرم،رتبه کشوری 3656،درصد دروس : 45.4,60,80,33.4,31,40.8,26.7|رشته قبولی : مهندسي مكانيك -دانشگاه شيراز-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 7009 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان خوزستان،شهر دزفول،رتبه کشوری 18311،درصد دروس : -1.3,4,26.7,0,13.4,53.4,25.6,10,28.9,16.7,-2.6,43.4|رشته قبولی : دبيري جغرافيا-دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدچمران تهران-تربيت معلم-بومي خوزستان
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 1730 سهمیه منطقه 3
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان همدان،شهر كبودرآهنگ،رتبه کشوری 7660،درصد دروس : 22.7,26.7,32,30.7,5,24.5,7.8,15,21.2,41.7,30.7,41.7|رشته قبولی : علوم تربيتي -دانشگاه قم-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 1881 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان فارس،شهر شيراز،رتبه کشوری 4682،درصد دروس : 60,45.4,33.4,38.7,1.7,48.9,31.2,26.7,35.6,10,22.7,65|رشته قبولی : علوم سياسي -دانشگاه خوارزمي -تهران-روزانه-محل تحصيل كرج
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 8553 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان قم،شهر قم،رتبه کشوری 22095،درصد دروس : 65.4,37.4,36,78.7,7.3,26.7,1|رشته قبولی : مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي قم-شبانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 9630 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان مازندران،شهر بهشهر،رتبه کشوری 20314،درصد دروس : 40,28,44,48,0,46.7,9.4,25.6,28.6|رشته قبولی : علوم اقتصادي -دانشگاه تهران-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 79010 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان تهران،شهر شهرری،رتبه کشوری 181774،درصد دروس : 21.4,9.4,13.4,-4,0,2.3,2,8.9,-2.8|رشته قبولی : روانشناسي -موسسه غيرانتفاعي شكوه شرق -زاهدان-غيرانتفاعي
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 52860 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان همدان،شهر همدان،رتبه کشوری 118798،درصد دروس : 30.7,22.7,38.7,72,0,2.3,3.4,13.4,4.8|رشته قبولی : علوم ومهندسي خاك -دانشگاه بوعلي سينا-همدان-شبانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 72465 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان خراسان رضوی،شهر مشهد،رتبه کشوری 434067،درصد دروس : 12,-1.3,-8,5.4,-2.6,-1.1,-2,0,-1.9|رشته قبولی : مترجمي زبان انگليسي -موسسه غيرانتفاعي تابران -مشهد-غيرانتفاعي
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 10213 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان خوزستان،شهر بهبهان،رتبه کشوری 26096،درصد دروس : 26.7,24,36,18.7,22.5,24.5,17.2|رشته قبولی : مهندسي برق -دانشگاه صنعتي خاتم الانبيا/ص /-بهبهان-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 54714 سهمیه منطقه 3
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان ،شهر ياسوج،رتبه کشوری 167728،درصد دروس : 9.4,0,-2.6,16,20,0,-2.6,0,10.5|رشته قبولی : زيست شناسي -دانشگاه پيام نوراستان كهگيلويه وبويراحمد-مركزياسوج-پيام نور
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 42637 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان تهران،شهر تهران،رتبه کشوری 125991،درصد دروس : 8,17.4,10.7,0,1.9,3,0|رشته قبولی : مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش -چالوس-غيرانتفاعي
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 6754 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان اصفهان،شهر خمینی شهر،رتبه کشوری 13475،درصد دروس : 40,44,37.4,41.4,27.3,38.6,11.5|رشته قبولی : مهندسي مكانيك -دانشكده فني ومهندسي گلپايگان-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 24283 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان قم،شهر قم،رتبه کشوری 52319،درصد دروس : 49.4,25.4,54.7,32,0,4.5,16,14.5,19.1|رشته قبولی : زيست شناسي -دانشگاه پيام نوراستان قم -مركزقم-پيام نور-محل تحصيل خوهران (پرديسان) و برادران (ساختمان شماره 2)
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 19145 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان اصفهان،شهر آران و بیدگل،رتبه کشوری 40932،درصد دروس : 46.7,30.7,56,50.7,0,13.4,20,7.8,11.5|رشته قبولی : كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي كاشان-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 115242 سهمیه منطقه 3
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان گلستان،شهر مینودشت،رتبه کشوری 313756،درصد دروس : 18.7,4,34.7,0,-2.6,-1.1,0,0,2.9|رشته قبولی : زيست شناسي -دانشگاه پيام نوراستان گلستان -مركزگنبدكاووس-پيام نور
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 39 سهمیه منطقه 3
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان کردستان،شهر سقز،رتبه کشوری 417،درصد دروس : 81.4,89.4,68,78.7,0,56.7,80.7,87.8,60|رشته قبولی : پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه-نيمسال دوم
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 81356 سهمیه منطقه 2
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان کردستان،شهر سنندج،رتبه کشوری 187740،درصد دروس : 9.4,6.7,4,4,14.7,0,-2,3.4,0|رشته قبولی : مهندسي منابع طبيعي -محيطزيست -دانشگاه پيام نوراستان كردستان -مركزسنندج-پيام نور
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 1055 سهمیه منطقه 1
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان تهران،شهر تهران،رتبه کشوری 2840،درصد دروس : 62.7,77.4,62.7,76,8,32.3,60,55.6,43.9|رشته قبولی : پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي سمنان-روزانه-نيمسال اول
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 9477 سهمیه منطقه 3
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : دختر،استان هرمزگان،شهر ،رتبه کشوری 57110،درصد دروس : 18.7,18.7,6.7,0,12.2,21.5,-1.9|رشته قبولی : مهندسي عمران -مجتمع اموزش عالي سراوان-روزانه
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 14515 سهمیه منطقه 3
مشخصات داوطلب کنکور سراسری : پسر،استان خراسان شمالی،شهر شیروان،رتبه کشوری 56995،درصد دروس : 9.4,17.4,18.7,13.4,10.7,4.5,16,21.2,22.9|رشته قبولی : علوم ورزشي -دانشگاه پيام نوراستان خراسان شمالي -واحدشيروان-پيام نور

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی حسینعلی قبادی را به عنوان سرپرست پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی منصوب کرد.
ارائه تبلت به دانش‌آموزان بخشی از فرآیند هوشمندسازی مدارس است
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به تحصیل ۸۰ هزار دانش آموز در شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش گفت: در اجرای طرح هوشمندسازی مدارس، دانش آموزان به تبلت مجهز و شبکه کلاس‌های درس هم به سیستم اینترانت متصل می‌شوند.
دعوت از معلمان و دانش‌آموزان برای تولید محتوای الکترونیک
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت:‌آموزش‌ فناوری‌های نوین و مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر را از طریق درس کاروفناوری آموزش‌ می‌دهیم و از معلمان و دانش‌آموزان برای تولید محتوای الکترونیک دعوت کرده‌ایم.
ضوابط ثبت‌نام کلاس‌اولی‌ها و سایر دانش‌آموزان اعلام شد
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان از طریق سامانه الکترونیکی سناد انجام می‌شود. ثبت‌نام دانش‌آموزان کلاس‌اولی از ابتدای خرداد و ثبت‌نام سایر دانش‌آموزان بعد از پایان امتحانات خرداد آغاز می‌شود.
امروز؛ آغاز توزیع کارت شرکت در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور
کارت شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی به همراه برگه راهنمای مربوط از ساعت ۱۵ امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌‌گیرد.
مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۴ پنجشنبه پایان می‌یابد
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار داوطلبان انتخاب رشته کننده آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ گفت: مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۴ پنجشنبه پایان می‌یابد.
دریافت کارت آزمون مدارس نمونه دولتی؛ اول خرداد زمان برگزاری آزمون
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم از اول خرداد گفت: داوطلبان باید از روز دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه جهت دریافت کارت آزمون اقدام کنند.
آغاز ثبت نام اینترنتی در مدارس شاهد از اول خرداد
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد برای نخستین بار گفت: دانش‌آموزان پایه اول از ابتدای خرداد و دانش‌آموزان پایه هفتم از ابتدای تیر می‌توانند برای ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.
ساماندهی حساب مدارس با هدف ممنوعیت دریافت وجه نقد از والدین
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه طی یک هفته آینده حساب مدارس ساماندهی و یکپارچه‌سازی می‌شود گفت:‌براین اساس مدارس دارای دو بخش حساب دولتی و غیردولتی می‌شوند.
آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی اول خرداد برگزار می شود
آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ در صبح روز جمعه اول خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.
ستاری: ۳۰۰ شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی تسهیلات دریافت کردند
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: بیش از ۳۰۰ شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت داخل تسهیلات با سود کم از جمله تسهیلات لیزینگ دریافت کردند.
مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون ارشد امروز آغاز می‌شود+نحوه انتخاب رشته
مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ از امروز آغاز می‌شود.
توصیه‌های مهم کنکوری از زبان کارشناسان
کم کم کنکور به نقطه پایانی نزدیک می‌شود و دانش آموزان دلهره دارند که چگونه درس بخوانند چه بخورند چگونه به استرس و اضطراب خود غلبه کنند.
درخشش دانشگاه علوم پزشکی تهران در یک رتبه بندی جهانی
بنیانگذار ISC با اشاره به نتایج رتبه بندی دانشگاه ها در نظام QS از رشد رتبه دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد و گفت: این دانشگاه در دو رشته پزشکی و داروسازی جزء ۲۰۰ دانشگاه برتر است.
آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از اواخر خرداد ماه
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام دانشگاهیان جهت اعزام به عتبات عالیات از اواخر خرداد ماه خبر داد.
بیماری قارچ‌ پوستی در فصل گرم سال تشدید می‌شود
قارچ‌ پوستی به صورت انگل روی پوست ناخن انسان و حیوانات زندگی می کند و معمولا در فصل گرم سال فعالیتش تشدید می‌شود.
نتایج اولیه کارشناسی ارشد ناپیوسته فردا اعلام می‌شود
توکلی گفت: نتایج اولیه کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 به صورت کارنامه تنظیم و در روز سه شنبه 22 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می‌شود.
ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی از 3 خرداد ماه :: برگزاری آزمون از 16 مرداد
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌ کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 3 خرداد ماه آغاز می‌شود.
ثبت‌نام نقل و انتقال در دانشگاه آزاد خرداد آغاز می‌شود
معاون دانشجویی دانشگاه آزاد، زمان ثبت نام دانشجویان متقاضی نقل و انتقال را خردادماه اعلام کرد.
ثبت نام آزمون دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای 23 اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال 94 در ساعت 24 روز چهارشنبه 23 اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد.
وزیر علوم در گذشت دکتر صادق آئینه وند را تسلیت گفت
وزیر علوم در گذشت دکتر صادق آئینه وند استاد تاریخ وچهره ماندگار فرهنگی و رئیس پژوهشگاه علوم انسانی را تسلیت گفت.
27 اردبیهشت، آغاز مرحله اول مصاحبه دکتری علامه
دانشگاه علامه در اطلاعیه ای زمان آغاز مرحله اول مصاحبه نیمه متمرکز این دانشگاه را اعلام کرد.
بهبود عملکرد باتری‌های یون لیتیوم با نانوساختارهای جدید در دانشگاه امیرکبیر محقق شد
پژوهشگران دانشگاه امیرکبیر در تحقیقات خود موفق به سنتز نانوساختارهای جدیدی شدند که در ساخت باتری‌های یون لیتیوم قابل کاربرد خواهد بود. این نانوساختار با وجود افزایش ظرفیت باتری‌ها و روش ساخت ساده، فاقد خطرهای زیست محیطی است.
برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۳ استان
پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو صبح روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه جاری به طور همزمان در ۳۸ مرکز آزمون در ۲۳ استان کشور برگزار می‌شود.
برگزاری اولین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی در سطح کشور
احمدی گفت: برای اولین بار المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی با هدف گام برداشتن و سوق دادن دانشجویان برای ایده پردازی و فناوری در سطح کشور برگزار می‌شود.


ارائه تبلت به دانش‌آموزان بخشی از فرآیند هوشمندسازی مدارس است
دعوت از معلمان و دانش‌آموزان برای تولید محتوای الکترونیک
ضوابط ثبت‌نام کلاس‌اولی‌ها و سایر دانش‌آموزان اعلام شد
امروز؛ آغاز توزیع کارت شرکت در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور
مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۴ پنجشنبه پایان می‌یابد
دریافت کارت آزمون مدارس نمونه دولتی؛ اول خرداد زمان برگزاری آزمون
آغاز ثبت نام اینترنتی در مدارس شاهد از اول خرداد
ساماندهی حساب مدارس با هدف ممنوعیت دریافت وجه نقد از والدین
آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی اول خرداد برگزار می شود
ستاری: ۳۰۰ شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی تسهیلات دریافت کردند
مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون ارشد امروز آغاز می‌شود+نحوه انتخاب رشته
توصیه‌های مهم کنکوری از زبان کارشناسان
درخشش دانشگاه علوم پزشکی تهران در یک رتبه بندی جهانی
آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از اواخر خرداد ماه
بیماری قارچ‌ پوستی در فصل گرم سال تشدید می‌شود
نتایج اولیه کارشناسی ارشد ناپیوسته فردا اعلام می‌شود
ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی از 3 خرداد ماه :: برگزاری آزمون از 16 مرداد
ثبت‌نام نقل و انتقال در دانشگاه آزاد خرداد آغاز می‌شود
ثبت نام آزمون دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای 23 اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد
وزیر علوم در گذشت دکتر صادق آئینه وند را تسلیت گفت
27 اردبیهشت، آغاز مرحله اول مصاحبه دکتری علامه
بهبود عملکرد باتری‌های یون لیتیوم با نانوساختارهای جدید در دانشگاه امیرکبیر محقق شد
برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۳ استان
برگزاری اولین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی در سطح کشور
یارانه دانشجویی باید به تسهیلات تبدیل شود :: بازگشت تسهیلات بعد از فارغ‌التحصیلی
کسب مدال بین المللی یونسکو توسط یک زن دانشمند ایرانی
نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۲۱ اردیبهشت‌ماه اعلام می‌شود
امروز؛دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کاردانی فنی حرفه ای منتشر می شود
جزییات تدوین شاخص‌های رتبه‌بندی، ترمیم حقوق فرهنگیان و مقابله با رانت در خدمات رفاهی
اردیبهشت و تعطیلی زودهنگام دبستان‌ها؛ ۱۲ خرداد پایان سال تحصیلی دبستانی‌ها
تایید آموزش‌وپرورش بر ادامه اجرای ارزشیابی توصیفی در دبستان‌ها
مجوز استخدام ۵هزار نیروی انسانی بالای لیسانس به‌زودی ابلاغ می‌شود
تلاش جدید ناسا برای کشف حیات بیگانه
تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور تغییری ندارد :: تاثیری 25 درصدی سوابق
عابدینی: در مزایده پرسپولیس و استقلال ابهامی وجود ندارد
تحصیل در مراکز پیش دبستانی اجباری نیست
درمان ورم کبد با این خوراکی
ثبت نام دور دوم پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد در نیمه دوم امسال
معرفی داوطلبان آزمون دکتری برای شرکت در مصاحبه تخصصی
ادغام دانشگاه علوم اقتصادی و خوارزمی
ایجاد ۱۰۰ ظرفیت جدید برای بورسیه‌های تحصیلی خارج از کشور در سال ۹۴
ارائه تسهیلات وزارت علوم به بخش خصوصی برای ساخت خوابگاه‌های دانشجویی
تاسیس بنیادهای مردم نهاد در بیش از ۵۰ دانشگاه و پارک‌ علم و فناوری
شرایط و نحوه ثبت‌نام آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید
رشد جایگاه بین المللی علم ایران در 15 سال اخیر
لاغری را با این ماده غذایی متفاوت تجربه كنيد!
عوامل پیشگیری از حملات قلبی در افراد
هشدار آموزش و پرورش به دریافت شهریه ۲۰ میلیونی در برخی مدارس غیردولتی
زنی که پس از ضربه مغزی نابغه شد

کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5706 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 15942 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 446 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2632 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 907 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 9265 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم انساني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10344 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم انساني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10332 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم انساني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5577 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14690 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 7315 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 11821 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 6662 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 808 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم انساني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 10772 منطقه 2 گروه آزمايشي هنر
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 17031 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2466 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14751 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14571 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 600 منطقه 1 گروه آزمايشي هنر
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 8804 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 784 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم انساني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5578 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 19365 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 6717 منطقه 2 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 1657 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 3609 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 450 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم انساني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 4105 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 17681 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2249 منطقه 3 گروه آزمايشي هنر
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 38533 منطقه 2 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 8316 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 7747 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 9326 منطقه 2 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 1610 منطقه 2 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 8891 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5330 منطقه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2457 منطقه 2 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2262 منطقه 1 گروه آزمايشي هنر
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 5436 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 14576 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 1100 منطقه 1 گروه آزمايشي هنر
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 11199 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 6571 منطقه 3 گروه آزمايشي هنر
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 12969 منطقه 3 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 1771 منطقه 2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 22521 منطقه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2922 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم تجربي
کارنامه کنکور سراسری 93 :: رتبه 2036 منطقه 3 گروه آزمايشي علوم تجربي

یک تست یک نکته ---> ریاضی عمومی 1و2(تابع جزء صحیح) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> حسابان(مشتق تابع ضمنی) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> ادبیات فارسی(فعولن فعولن فعولن فعل) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> شیمی(غلظت یون های هیدروژن و مقیاس -) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> ادبیات فارسی (2)(مفهوم) :: دوم دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> ریاضیات 1(تجزیه ، ک.م.م و ب.م.م چند جمله) :: اول دبیرستان مشترک
یک تست یک نکته ---> جبرواحتمال(احتمال دو جمله ای) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> ریاضی(انرژی) :: سوم دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی1و2(پیدایش قارچ ها و گیاهان) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی و آزمایشگاه (1)(جسم گلژی) :: دوم دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> جغرافیا (1)(علت وقوع) :: دوم دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> علوم تجربی(هسته) :: پنجم دبستان عادی
یک تست یک نکته ---> منطق(برخی ایرادات وارد بر منطق و پا) :: سوم دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> جبرواحتمال(قوانین احتمال) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> ادبیات فارسی (2)(مفهوم) :: دوم دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> دوخت 2(فصل 2: طریقه دوخت یقه ها و حلق) :: سوم هنرستان طراحی و دوخت
یک تست یک نکته ---> ریاضیات( 3)(برد) :: سوم دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> مدارهاى الکتریکى(تبدیلات تونن و نورتن) :: سوم هنرستان برق مشترک
یک تست یک نکته ---> دین و زندگی(درس 2: یگانه بی همتا) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> محاسبات فنى 2(محاسبه اجزای چرخ دنده ساده) :: سوم هنرستان مکانیک مشترک
یک تست یک نکته ---> شیمی(محاسبات ثابت تعادل - غلظت های) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> علوم زمین1و2(وارونه شدن مغناطیس زمین) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> فیزیک 3 و آزمایشگاه(مقاومت ویژه) :: سوم دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> اصول حسابداری 2(تعاریف و ماهیم) :: سوم هنرستان حسابداری
یک تست یک نکته ---> آمار و مدل سازى(آمار) :: دوم دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> مطالعات اجتماعی(درس 21: استعمار چیست) :: ششم دبستان عادی
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی1و2(گونه زایی دگر میهنی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> ریاضی(مساءل ترکیبی) :: پنجم دبستان عادی
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی1و2(پیدایش بندپایان در خشکی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> جامعه شناسی(1)(درس 14: انواع شناخت علمی) :: دوم دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> ریاضیات گسسته(قوانین و کاربرد گراف) :: پیش دانشگاهی دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> زبان و ادبیّات فارسی(مفهوم) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> شیمی (2)وآزمایشگاه(مدل کوانتومی اتم - انرژی یونش) :: دوم دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> شیمی (2)وآزمایشگاه(چه نیرویی مولکول ها را کنار هم) :: دوم دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> فىزىک (1)وآزماىشگاه(سایه و نیمسایه) :: اول دبیرستان مشترک
یک تست یک نکته ---> ریاضیات گسسته(درخت و ماتریس) :: پیش دانشگاهی دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> فیزیک 3 و آزمایشگاه(مدارهای مقاومتی و قوانین کیرشه) :: سوم دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> فلسفه(شناخت و ادراک حسی) :: سوم دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> الکترونیک عمومی 2(ادبیات فارسی 1 (عمومی اول)) :: سوم هنرستان الکترونیک
یک تست یک نکته ---> ریاضی پایه(دنباله مثلثی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی1و2(رانش ژنتیکی) :: پیش دانشگاهی دبیرستان علوم تجربی
یک تست یک نکته ---> علوم تجربی(فصل 9: نیرو همه جا (1)) :: سوم دبستان عادی
یک تست یک نکته ---> شیمی (3)و آزمایشگاه(خلوص مواد - روابط حجمی گازها د) :: سوم دبیرستان عمومی
یک تست یک نکته ---> روان شناسی(انواع حافظه) :: سوم دبیرستان علوم انسانی
یک تست یک نکته ---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (خط مماس و قاءم) :: پیش دانشگاهی دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> حسابان(عملیات روی توابع و ترکیب توابع) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> جغرافیا(درس دوم جمعیت ایران) :: پنجم دبستان عادی
یک تست یک نکته ---> الکترونیک کاربردى(با استاده از رمز حروف) :: سوم هنرستان الکتروتکنیک
یک تست یک نکته ---> حسابان(قواعد مشتق گیری) :: سوم دبیرستان ریاضی فیزیک
یک تست یک نکته ---> زیست شناسی و آزمایشگاه (2)(کلیات و نظریه مندل) :: سوم دبیرستان علوم تجربی

انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 7009 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 9630 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 8553 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 1881 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 1730 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 9067 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 1280 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 11028 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 13776 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 5926 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 115242 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 19145 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 24283 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 6754 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 42637 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 54714 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 10213 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 72465 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 52860 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 79010 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 42059 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 97390 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 20750 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 12181 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 26442 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 14515 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 9477 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 81356 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 39 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 1055 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 70523 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 7284 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 17908 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 11675 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 24552 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 123018 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 2684 سهمیه منطقه 3
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 11575 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 1222 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 13917 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 2841 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 43997 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 13902 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :: رتبه 18829 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 4584 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 64473 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي زبان هاي خارجي :: رتبه 13176 سهمیه منطقه 1
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 142476 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم تجربي :: رتبه 102759 سهمیه منطقه 2
انتخاب رشته :: گروه آزمايشي علوم انساني :: رتبه 21097 سهمیه منطقه 3

جزوه اینترنتی---> زیست شناسی1و2(ژنتیک جمعیت)
جزوه اینترنتی---> زیست شناسی1و2(تغییر و تحول گونه ها)
جزوه اینترنتی---> زیست شناسی1و2(پیدایش وگسترش زندگی)
جزوه اینترنتی---> زیست شناسی1و2(تکنولوژی زیستی )
جزوه اینترنتی---> زیست شناسی1و2(پروتئین سازی)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(نامعادلات درجه اول)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(معادلات درجه 2)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(عبارت های گویا)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(نسبت های مثلثاتی)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(معادلات درجه اول و معادله ی خط)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(عبارت های جبری)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(توان رسانی و ریشه گیری)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(مجموعه ها)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات 1(اعداد و نمادها)
جزوه اینترنتی---> ادبیات فارسی (3)(امتحان نهایی دی ماه 93)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی 3(درس 13 الی 16)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی 3(درس 9 الی 12)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی 3(درس 5 الی 8)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی 3(درس 1 الی 4)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی (2)(درس 13 الی 16)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی (2)(درس 9 الی 12)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی (2)(درس 5 الی 8)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی (2)(درس 1 الی 4)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی(درس 13 الی 16)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی(درس 9 الی 12)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی(درس 5 الی 8)
جزوه اینترنتی---> دین و زندگی(درس 1 الی 4)
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (فصل چهارم ( انتگرال ))
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (فصل سوم بخش 2 ( مشتق (2)))
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (فصل سوم بخش 1 ( مشتق (1)))
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (ادامه فصل دوم ( پیوستگی و مجانب ها ))
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (فصل دوم ( حد ))
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (فصل اول ( دنباله ها ))
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (یادآوری مفاهیم پایه دیفرانسیل)
جزوه اینترنتی---> ریاضیات گسسته(سری ( بخش دوم ))
جزوه اینترنتی---> ریاضیات گسسته(سری ( بخش اول ) )
جزوه اینترنتی---> ریاضیات گسسته(دنباله ( بخش دوم ))
جزوه اینترنتی---> ریاضیات گسسته(دنباله ( بخش اول ) )
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (دنباله هندسی)
جزوه اینترنتی---> حساب دیفرانسیل و انتگرال (دنباله حسابی)
جزوه اینترنتی---> عربی (3)(درک مطلب عربی ( متن 41 الی 52 ))
جزوه اینترنتی---> عربی (3)(درک مطلب عربی ( متن 28 الی 40 ))
جزوه اینترنتی---> عربی (3)(درک مطلب عربی ( متن 16 الی 27 ))
جزوه اینترنتی---> عربی (3)(درک مطلب عربی ( متن 9 الی 15 ))
جزوه اینترنتی---> عربی (3)(درک مطلب عربی ( متن 1 الی 8 ))
جزوه اینترنتی---> زبان و ادبیّات فارسی(تاریخ ادبیات ایران و جهان2 ( درس22 الی 24 ))
جزوه اینترنتی---> زبان و ادبیّات فارسی(تاریخ ادبیات ایران و جهان2 ( درس19 الی 21 ))
جزوه اینترنتی---> زبان و ادبیّات فارسی(تاریخ ادبیات ایران و جهان2 ( درس15 الی 18 ))
جزوه اینترنتی---> زبان و ادبیّات فارسی(تاریخ ادبیات ایران و جهان2 ( درس11 الی 14 ))
جزوه اینترنتی---> زبان و ادبیّات فارسی(تاریخ ادبیات ایران و جهان2 ( درس9 الی 10))
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،ریاضی فیزیک-حساب دیفرانسیل و انتگرال (جامع)
آزمون آنلاین---> دبستان،سوم،عادی-علوم تجربی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،پنجم،عادی-علوم تجربی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،چهارم،عادی-علوم تجربی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،دوم،عادی-علوم تجربی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،اول،عادی-علوم تجربی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،اول،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> متوسطه اول،هفتم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> متوسطه اول،هشتم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،ششم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،سوم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،علوم تجربی-ریاضیات( 3)(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،دوم،عمومی-ریاضیات 2(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،اول،مشترک-ریاضیات 1(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،ریاضی فیزیک-حساب دیفرانسیل و انتگرال (کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،علوم تجربی-ریاضی عمومی 1و2(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،علوم انسانی-ریاضی پایه(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،دوم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،چهارم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،پنجم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،ریاضی فیزیک-حسابان(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبستان،دوم،عادی-ریاضی(کل کتاب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،دوم،علوم تجربی-زیست شناسی و آزمایشگاه (1)(تنفس در جانداران)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،علوم انسانی-زبان فارسی (3)(درس سوم : مطابقت نهاد و فعل - گروه فعلي)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،علوم انسانی-ادبیات فارسی (3)(درس سوم- املا ، معني و آرايه ادبي )
آزمون آنلاین---> دبیرستان،اول،مشترک-فىزىک (1)وآزماىشگاه(فصل چهارم - بازتاب نور )
آزمون آنلاین---> دبیرستان،اول،مشترک-عربی 1(درس اول- قواعد (عدد و جنس اسم))
آزمون آنلاین---> دبیرستان،اول،مشترک-ریاضیات 1(اعداد حقيقي)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،عمومی-زبان فارسی (3)(درس دوم- سري اول)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،عمومی-ادبیات فارسی (3)(درس دوم - رزم رستم و اسفنديار (املا لغت معني))
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،عمومی-عربی (3)(درس اول - درك مطلب و تجزيه تركيب)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،دوم،عمومی-عربی (2)(ترجمه درس دوم )
آزمون آنلاین---> دبیرستان،دوم،عمومی-فیزیک(2) وآزماىشگاه(جمع كميتهاي برداري)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،دوم،عمومی-ریاضیات 2(دنباله هندسي سري اول )
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،علوم انسانی-جغرافیا3(جغرافيا چيست؟ - سيستم چيست؟)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،علوم تجربی-علوم زمین1و2(اثبات كروي بودن زمين)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،علوم انسانی-ریاضی پایه(درك شهودي و استدلال تمثيلي)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،علوم انسانی-ادبیات فارسی(درس دوم - قواعد قافيه)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،علوم تجربی-زیست شناسی1و2(پروتئين سازي سري دوم)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،ریاضی فیزیک-ریاضیات گسسته(آشنايي با گرافها)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،ریاضی فیزیک-حساب دیفرانسیل و انتگرال (ويژگي‌هاي اعداد حقيقي)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،ریاضی فیزیک-هندسه تحلیلی و جبر خطی(فصل اول - معرفي فضاي سه بعدي)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،عمومی-فیزیک پیش دانشگاهی(حركت در يك بعد سري دوم)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،عمومی-دین و زندگی(درس دوم- يگانه بي همتا)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،پیش دانشگاهی،عمومی-زبان و ادبیّات فارسی(درس دوم)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،علوم تجربی-زیست شناسی و آزمایشگاه (2)(دفاع غير اختصاصي(پوست - التهاب و پاسخ دمايي))
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،عمومی-فیزیک 3 و آزمایشگاه(فرآيندهاي ترموديناميكي)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،ریاضی فیزیک-هندسه (2)(استدلال استقرايي سري اول)
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،ریاضی فیزیک-جبرواحتمال(استدلال قياسي - استدلال استقرايي- استقراي رياضي )
آزمون آنلاین---> دبیرستان،سوم،ریاضی فیزیک-حسابان(مجموع جملات دنباله‌هاي حسابي و هندسي سري دوم)