همکاری با شیمانا

شیمانا در راستای توسعه فعالیت های آموزشی خود در سراسر کشور از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می کند. چنانچه علاقه مند به فعالیت در حوزه آموزش می باشید فرم زیر را به طور کامل تکمیل نموده و منتظر تماس تستر باشید.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در یکشنبه 1399/9/9 ساعت 16:30

قوانین و مقررات عضویت در شیمانا

قوانین و مقررات عضویت در شیمانا

برای استفاده بهتر از خدمات شیمانا، قوانینی برای اعضای شیمانا تعریف شده است که اعضای شیمانا ملزم به رعایت این قوانین هستند.

 

 

📌اطلاعات شخصی شما توسط شیمانا محفوظ می ماند و شیمانا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید.

 

📌تمامی مطالب مانند متن ، گرافیک ، آرم ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شیمانا جزء دارایی های شیمانا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار شیمانا است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای شیمانا محفوظ می‏‌دارد.

 

📌لطفا در هنگام خریداری هر یک از خدمات سایت دقت نمایید ، پس از پرداخت هزینه شما عودت نمی شود.

 

📌هر یک از آزمون ها تاریخ شروع و پایان دارد توجه فرمایید پس از تاریخ پایان ، امکان شرکت در آزمون و مقایسه شما با دیگر شرکت کنندگان وجود نخواهد داشت.

 

📌شما کاربر عزیز صرفا می بایست با اطلاعات حقیقی خود فرآیند ثبت نام را انجام دهید.

 

📌حساب کاربری شما تنها مختص به شما می باشد و شخص دیگری نباید از آن استفاده نماید ، بنابراین وظیفه حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور صرفا بعهده کاربر می باشد و مسئولیت  هر گونه فعالیت تحت عنوان حساب کاربری و رمز عبور داخل سایت شیمانا بر عهده کاربر می باشد.

 

📌کاربر شیمانا می پذیرد در صورت بروز هر گونه خطا در ثبت خدمات سایت اعم از قیمت یا محتوا از سمت شیمانا ، در صورت صلاحدید شیمانا ، سفارش حذف خواهد شد و وجه واریزی کاربر توسط شیمانا به حساب اعلام شده او عودت می شود.

 

📌محتویات علمی آزمون ها طراحی شده توسط گروه طراحان می باشد و مجموعه شیمانا نسبت به حفظ و ارائه قانونی آن مسئول می باشد بنابراین هرگونه کپی و نشر این محتویات شرعا حرام می باشد و در صورت اثبات پیگرد قانونی دارد.

 

📌شیمانا مسئولیتی در قبال صفحات و لینک های منقضی شده سایت ندارد و کلیه سرویس ها را در حد مطلوب ارائه میکند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال بستر نامناسب اینترنت محلی شهر کاربر ، خطای کاربر ، عدم امکانات و تجهیزات مناسب سخت افزاری و نرم افزاری کاربر  و یا خدمات مخابرات ندارد.

 

📌تمامی قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هرگونه موارد فورس ماژور شیمانا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

📌کاربر محترم قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و سپس اقدام‌ به ثبت نام نمایید ، زیرا ثبت نام شما به منزله مطالعه و پذیرفتن کلیه قوانین می باشد.

 

📌در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس ها ، تغییری ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنای پذیرش هر گونه تغییر است.تازه های وبسایت

درباره ما

درباره ما

امیدواریم بتوانیم در سایه الطاف الهی و تلاش شبانه روزی بیش از 250 نفر از همکاران من ، موجبات رضایتمندی شما عزیزان را فراهم نموده و سهمی کوچک در راستای گسترش عدالت آموزشی و دسترسی به بالاترین سطح ازنسل نوین خدمات آموزشی و فنی داشته باشیم.
قوانین و مقررات عضویت در شیمانا

قوانین و مقررات عضویت در شیمانا

برای استفاده بهتر از خدمات شیمانا، قوانینی برای اعضای شیمانا تعریف شده است که اعضای شیمانا ملزم به رعایت این قوانین هستند.
نکاتی برای مطالعه در روزهای تعطیل

نکاتی برای مطالعه در روزهای تعطیل

روزهای تعطیل را سکویی برای جهش و پیشرفت خودتان قرار دهید و به صورت متعادل در همه‌ی درس‌ها پیشرفت کنید.
شیمانا دنیای متفاوت آموزش مجازی

شیمانا دنیای متفاوت آموزش مجازی

با تجربه 16 ساله در حوزه آموزش مجازی و آزمون آنلاین با شیمانا در خدمت شما هستیم. به خصوص در این روزهای دشوار درگیر با کرونا که فرصت زیادی برای در فضای مجازی بودن داریم.

آزمون آنلاین مبحثی شیمانا

  • انتخاب مبحث آزمون به دلخواه
  • زمان بندی طبق استاندارد سازمان سنجش
  • کارنامه تفکیکی
  • پاسخ نامه تستی، تشریحی و ویدیویی
  • مراقب هوشمند مجازی و...

آزمون های جدید

در حال حاضر آزمون جدیدی وجود ندارد